• 1-1
  • фабрика турнеја

    фабрика турнеја

  • Инженеринг R & D

    Инженеринг R & D

  • Продажна мрежа

    Продажна мрежа

  • b185

ЗА НАС

Weifang Haidatong Машини Производство копродукции, ООД. е професионална производител на хидраулични црева стегање машина, црево слоеви машина, машина за сечење црево, тест пумпа притисок, хидраулични црева тест клупата итн, со искуство од над 20 години.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Онлајн Chat!